Jdi na obsah Jdi na menu
 


2013-2014 AKTUALITY

Příspěvky

Přátelské utkání s Únanovem

1. 9. 2014

 KDY: čvrtek 4.9.2014 v 17 hod. hřiště Únanov

SRAZ: v 16:30 hřiště TJ Sokol Přímětice

 

9.ročník Memoriálu Josefa Nesnídala a 5.místo

7. 6. 2014

 TJ Sokol Přímětice - přípravka byl jménem Sokolu Dobšice se umístila na 9. ročník fotbalového turnaje přípravek - Memoriálu Josefa Nesnídala na 5.místě

Přímětice - IE Znojmo B 2:3 

Přímětice - IE Znojmo A 2:2 
Přímětce - Dobšice A 2:4 
Přímětice - Dobšice B 1:0
Přímětice - Štítary 2:3 
Celkem 5.místo za 4 body a skóre 9:12
 
 

5.místo na turnaji v Jevišovicích pro přípravku

2. 6. 2014

 Dne 31.5.2014 se konal turnaj  v Jevišovicích s těmito výsledky: 

Přímětice-Znojmo  1:9 (René)
Přímětice-Jevišovice 1:2  (Šimon)
Přímětice-Dobšice 0:7
Přímětice-Moravský  Krumlov 4:2 (Kája 2x,Dan,René)
Přímětice-Višňová 2:5   (Kája 2x)
Kluci  skončili  na  5.místě
 

Zápas s Tasovicemi A i B?

30. 5. 2014

 Co říct k (ne)odehranému zápasu v Tasovicích kvůli dešti? Snad jen to, že údajně s Tasovicemi A jsme dle dohody prohráli 3:1 a s Tasovicemi B jsme vyhráli dle dohody 2:1. Nakolik to je regulérní či není už nechám na posouzení jiným odpovědným osobám. 

 

Robert Knebl úspěšně reprezentoval výběr OFS Znojmo

23. 5. 2014

 Robert Knebl úspěšně reprezentoval výběr OFS Znojmo na turnaji v Břeclavi. 

Byl součástí týmu, který vyhrál všechny zápasy a vyhráli 1.místo. Foto po rozkliknutí. 

OFS Znojmo - OFS Brno 4:0, OFS Znojmo - OFS Brno venkov 1:0 OFS Znojmo - OFS Hodonín 1:0 OFS Znojmo - OFS Blansko 2:0 a OFS Znojmo - OFS Břeclav 1:0.

 

MINI PŘÍPRAVKA hrála přátelský zápas proti Jevišovicím a vyhrála 6:2

17. 5. 2014

Autor: Robert Knebl jr. :

Také se hrál přátelák mladých hráčů (mini)přípravky Přímětice - Jevišovice 6:2 (2:0). 

Sestava: brankář: Renďa Šachl, pravá obrana: Jeňa Cejpek,  levá obrana: Vašík Štancl, 

levá záloha: Tomík Suzko, pravá záloha: Áďa Nedvěd (hrál jen první poločas protože byl na ty malý moc velkej borec ( :) a hrotový útočník Honza Plhoň. 

Góly : Tomík Suzko (3) (je to jeho první hattrick)  Áďa Nedvěd (2) Jeňa Cejpek (1)

 Foto po rozkliknutí: 

 

Výhra v Jevišovicích 6:2 a hattrick Roberta Knebla

17. 5. 2014

dscn5351.jpg

 Kolektivní výkon a výborný výkon všech hráčů nasměřoval tým TJ Sokol Přímětice k výhře proti Jevišovicím. Jevišovice byli před zápasem favorité z důvodů umístění na 6.místě v tabulce a i toho, že v  jejich týmu je extrastřelec Michal Procházka, který nastřílel v této sezóně už 25 branek!

Jevišovice hned ze začátku během prvních 5 minut ukázali, že umějí kombinovat a vytvářet si šance, ale pak najednou nádherný centr od René Šachla na Káju Konečného nasměřoval, že dnešní utkání bude mít zcela jiný obraz. Kája umístil nádhernou hlavičkou na 1:0 do pravého rohu v brance. Jevišovice byli zaskočeni a v tu chvíli si hráči Přímětic začali více věřit a dostávali se do pološancí. Když v jednom útočném průniku se dostal míč ve vápně k Martinovi Cejpkovi, tak ten vypalil do prázdného prostoru směrem k bráně a najednou to bylo 2:0. Po té došlo ke kontroverznímu faulu od našeho hráče v malém vápně a nařízení penalty. K pokutovému kopu se postavil právě zmíněný Michal Procházka, který nekompromisně proměnil a snížil na 1:2. Takto i díky skvělé obranné fázi Marka Procházky a Martina Cejpka či díky brankářským zákrokům Jakuba Kalčíka se tento stav udržel do poločasu. Jestliže v prvním poločase byla hra více méně vyrovnaná, tak v druhém poločase jsme převzali iniciativu  a všichni hráči hráli lépe, než v tom prvním poločase, což se proměnilo i na výsledku. Třetí gól vstřelil kapitán Robert Knebl po chybném střídání hostujícíh hráčů a rychlém vhazování autu Reném Šachlem a z pravé strany tvrdou nechytatelnou střelou Robert zvyšoval na 3:1. Následně pár minut po této akci po obdobné akci a nahrávce z autu Markem Procházkem se dostal míč k Robertovi Kneblovi, který přihrál míč po krásné kličce u lajny na Zdeňka Švaříčka, který proměnil již sám před brankářem na 4:1. Po té zahrávali hráči Přímětic standardní situaci a z poloviny hřiště kopal Robert Knebl přímý kop. Ten vstřelil pouze do zdi, ale po odraženém míči se dostal znovu ke střele a téměř od poloivny opět vstřelil nechytatelně do vrchní části branky k pravé tyči z pohledu brankáře. Poslední šestou branku a završením hatricku Robert Knebla bylo po chybné rozehrávce Jevišovic. Branka opět padla rychlou střelou k pravé tyči gólmana do vrchní části branky.  A už to bylo 6:1!'

Jevišovice už jen upravili v závěru výsledek na 6:2, ale pak už se nic zásadního nestalo. 

 

Robert Knebl dostal nominační pozvánku na turnaj výběru OFS do Břeclavi

15. 5. 2014

N o m i n a c e OFS na turnaj výběru OFS v Moravském Žižkově (okres Břeclav).

Hráč TJ Sokol Přímětice Robert Knebl dostal nejprve pozvánku na nominační trénink a zápas proti mladším žákům IE Znojmo a po té ho trenér vybral na fotbalový turnaj. 

Zápas: přípravka výběru OFS Znojmo - mladší žáci IE Znojmo 0:4 (Robert Knebl jako jediný hráč z TJ Sokol Přímětice hrál v útoku a orazítkoval v zápase tyč). Bližší info o srazu a dalších nominací v rozkliknutí.
 
 
 

Okresní kolo McDonald cup

13. 5. 2014

 V  mladší kategorii jsme postoupili ze skupiny z druhého místa do semifinále po prohře s ZŠ Hrušovany n. J. 2:0 a remíze 2:2 se ZŠ Kravsko. V semifinále jsme prohráli a pak hráli o 3.-4.místo, které jsme bohužel také prohráli a v této kategorii jsme skončili na 4.místě. Branky vstřelil po důrazně dorážce u brankáře Bruno Vlaha a pak z rohu krásně zavěsil René Šachl do hráče Kravska, který si dal hlavou do své branky. 

Ve starší kategorii nás bohužel soupeři jasně přehráli a skončili jsme poslední ve skupině se skórem 0:10 (prohra se ZŠ Tasovice 3:0 a prohra se ZŠ nám. Republiky 0:7) . V boji o 5-6.místo ve starší kategorii okresního kola 17.ročníku Mcdonaldu cup jsme sice byli herně lepší a vytvářeli jsme si mnohem více příležitostí. Ale bohužel pouze dvě šance, které měli hráči Šanova, tak proměnili a jejich vedení 2:0 jsme už jen v posledních vteřinách krásnou střelou  Robert Knebla z dálky lobem přes brankáře snižovali na 2:1 a zápas prohráli a skončlli tak na 6.místě.  Výsledky po rozkliknutí článku. 

 

 

ROZHOVORY

13. 5. 2014

  Rozhovory po zápasech dne 11.10.2014.